eWAY s.r.o.

eWAY s.r.o. logo

Ochrana koncových bodov

Koncové zariadenia, ako sú počítače, notebooky alebo smartfóny, sú každý deň vystavované novým kybernetickým hrozbám. Vaša infraštruktúra si teda vyžaduje špeciálnu ochranu, aby ste si zachovali všetky citlivé dáta a informácia v bezpečí .

eWAY Vám ponúka komplexnú ochranu Vašich koncových bodov a infraštruktúry. Ponúkame spoluprácu formou manažovaných služieb, ktorými zabezpečíme Vašu spoločnosť bez toho, aby ste museli zaťažovať svoje IT tímy.
Vyberieme s Vami riešenie na mieru pre Vašu spoločnosť a postaráme sa o jeho inštaláciu, nastavenia, aktualizácie a udržiavanie celkového hladkého chodu a pohodlia pre Vás a Vašich užívateľov.

Manažované (alebo riadené) IT služby sú vhodné pre spoločnosti rôznych veľkostí a zahŕňajú komplexnú podporu – akúkoľvek pravidelnú správu, údržbu a podporu IT softvérov a ochranu Vašej infraštruktúry. Prinesú Vašej spoločnosti monitoring a vzdialenú správu, riadenú infraštruktúru, riadenú bezpečnosť či riadené cloudové služby – to všetko formou outsourcingu, teda spoluprácou s externým, odborným pracovníkom z eWAY na expertnej úrovni, ktorý zabezpečuje starostlivosť o vybrané IT riešenia. Ide o efektívny spôsob, ktorý zaistí, že Vami zvolený softvér a jeho správa bude v rukách odborníka na dané riešenie a odbremení tak Vaše IT oddelenie – veľkou výhodou je práve využitie našich dlhoročných technických skúseností a vedomostí o softvéroch, ktoré ponúkame.
eWAY prináša túto formu spolupráce pre všetky nižšie uvedené riešenia – antivírusové programy, EDR, XDR, DLP či 2FA. Postaráme sa pre Vás o problematiky ako prehľad o stave bezpečnosti a funkčnosti vašich počítačov a serverov, manažovaný antivírus, bezpečnostné záplaty programov.

Licencie softvérov môžu byť súčasťou tejto služby. Táto forma umožňuje aj tzv.prenájom licencií – teda platby za licencie na mesačnej báze v rámci prenájmu manažovanej IT služby.

Spolupracujeme s nasledovnými partnermi: