eWAY s.r.o.

eWAY s.r.o. logo

Ochrana e-mailu

E-mailová komunikácia je v dnešnej dobe kritická pre všetky moderné podniky bez výnimky.
Bohužiaľ, môže byť zneužitá na niekoľko účelov, od bezohľadného marketingu založeného na nevyžiadanej pošte až po finančný podvod alebo distribúciu škodlivého softvéru. Preto je ochrana e-mailu veľmi dôležitá a je potrebné implementovať efektívne nástroje pre zvýšenie jej bezpečnosti. Pomôžeme vám s výberom vhodného produktu podľa počtu vašich užívateľov, systému na ktorom elektronickú poštu prevádzkujete a či poštový server je vo vašej infraštrukúre alebo v cloude.

 

Proofpoint ochrana e-mailu

Proofpoint Email Protection

Pomôže vám zabezpečiť a kontrolovať prichádzajúce a odchádzajúce e-maily prostredníctvom ľahko použiteľného cloudového riešenia. S Proofpoint Email Protection môžete chrániť svojich ľudí, dáta a dobré meno vašej firmy pred dnešnými kybernetickými hrozbami, ako napríklad: phishing, malware, spam, hromadné maily. Spoločnosť Frost & Sullivan už päť rokov v rade uznáva spoločnosť Proofpoint ako lídra na globálnom trhu s bezpečnosťou e-mailov.
(kliknite pre viac informácií)

trendmicro_security

Trend Micro™ CLOUD APP SECURITY


Pokročilá ochrana proti hrozbám a ochrana dát pre Microsoft Office 365®, Gmail a cloudové zdielacie úložiská. Chráni pred prichádzajúcimi a internými e-mailmi zo služieb Office 365 a Gmail aj pred pokročilými malvérmi a ďalšími hrozbami a vynucuje súlad s bezpečnostnými predpismi aj s inými cloudovými službami na zdieľanie súborov – vrátane Box, Dropbox, Google Drive , Microsoft SharePoint online, Microsoft OneDrive pre firmy a Microsoft Teams.
(kliknite pre viac informácií)

ochrana pre Microsoft Office 365

Kaspersky Security for Microsoft Office 365

Podľa testu nezávislej spoločnosti Virus Bulletin je ochrana emailu pomocou tohto produktu Kaspersky o 20% účinnejšia ako vstavaná ochrana spoločnosti Microsoft. Využíva pokročilú heuristiku, sandboxing, strojové učenie a ďalšie technológie na ochranu emailov pred ransomwarom, škodlivými prílohami, spamom, neoprávneným získaváním údajov a neznámimi hrozbami. Ako Microsoft Office 365, je hosťovaný v cloude.
(kliknite pre viac informácií)

ochrana e-mailu Kaspersky

Kaspersky Security for Mail Server

Zabezpečuje filtrovanie nevyžiadanej prichádzajúcej pošty a blokovania škodlivých e-mailov všetkých typov. Pretože podporuje väčšinu poštových serverov, ako Lotus Domino, Microsoft Exchange Server, open-source produkty pre Linux alebo aj Mail Gateway, je vynikajúcou voľbou pre väčšinu spoločností.
(kliknite pre viac informácií)

Spokojní zákazníci:

TSS Group s.r.o.

TSS Group a. s.

mim logo

MIM. s.r.o.

SES tlmače logo

SES Tlmače, as.