eWAY s.r.o.

eWAY s.r.o. logo

Antivírusové programy

Potrebujete ochrániť Vaše firemné či súkromné zariadenia a údaje v nich pred možnými hrozbami? Antivírusové programy sú vyvinuté práve na to, aby identifikovali a eliminovali možné hrozby (malware, ransomware , spyware, a iné…), či sledovali podozrivé správanie programov a zabránili čomukoľvek ohrozujúcemu Váš počítač. Antivírus pre firmy je určený pre menšie aj väčšie spoločnosti.
V ponuke máme antivírusové programy pre firmy od špičkových dodávateľov, ktorí sú už dlhú dobu úspešní vo svojej oblasti na trhu.
Bez ohľadu na to, či potrebujete antivírus pre malú alebo veľkú spoločnosť, virtualizovaný alebo fyzický server, cloud, Windows alebo Linux – radi Vám poradíme s výberom a identifikujeme najlepšiu ponuku na pre Vás na mieru.

Bitdefender

Integrovaná platforma pre ochranu koncových bodov, riadenie rizík a forenznú analýzu útokov. Antivírus zisťuje anomálie a koreluje  systémové udalosti a podozrivé aktivity čím odhaľuje zložité, pokročilé útoky.
(kliknite pre viac informácií)

crowdstrike logo

CrowdStrike

Antivírusový systém pre všetky typy koncových bodov, eliminuje záťaž na koncové body nenáročným agentom. Poskytuje dobrú viditeľnosť endpointov v reálnom čase – detailný náhľad do aplikácií a procesov.
(kliknite pre viac informácií)

ESET

Overená viacvrstvová ochrana pred malvérom a ransomvérom, ktorá vás ochráni pred rôznymi druhmi online a offline hrozieb. Nízka záťaž na systém a  pokročilé strojové učenie.

(kliknite pre viac informácií)

Kaspersky

Antivírusová ochrana pre malé aj veľké firmy, ktorá ponúka na výber množstvo možností v cloude alebo on-premise.
Kaspersky Endpoint Security for Business 
Kaspersky Endpoint Security CLOUD 

Trend Micro - logo spoločnosti

Trend Micro

Ponúka služby od ochrany koncových zariadení až po zabezpečenie cloudu. Podporuje lokálne nasadenie aj prevádzku v Cloude. Produkty sa rozdeľujú do 3 základných skupín: Hybrid Cloud Security User Protection, Network Defense.

Spokojní zákazníci využívajúci antivírusové programy z našej ponuky:

sevak logo

Severoslovenské vodárne a kanalizácie, a.s.

Schüle Slovakia, s.r.o.

Schüle Slovakia, s.r.o.

imc logo

IMC Slovakia, s.r.o

TSS Group s.r.o.

TSS Group s.r.o.

porfix logo

Porfix - pórobetón, a.s.