eWAY s.r.o.

eWAY s.r.o. logo

Prevencia úniku dát (DLP)

DLP  (data loss prevention) alebo „Prevencia úniku dát“ Vám pomôže ochrániť Vaše údaje v informačných systémoch a dokumentoch pred ich únikom a zneužitím. Riešenie je vhodné pre spoločnosti, ktoré chcú mať svoje citlivé dáta dobre chránené a monitorované. DLP monitoruje Vaše dáta a deteguje potenciálne úniky údajov to aj pri ich prenose sieťou – takže môže efektívne zabrániť ich úniku či strate.

V prípade záujmu o DLP riešenie nás neváhajte kontaktovať, radi Vám podáme viac informácií o nasadení alebo vypracujeme cenovú ponuku.

Safetica DLP

Ochrana pred únikom dát od Safetica Vám pomôže predísť drahým únikom dát, časovým stratám a zbytočným nákladom na personál. Safetica kontroluje a zaznamenáva každý pokus o únik údajov, či už úmyselný alebo neúmyselný, nezávisle od toho, kde sú citlivé informácie uložené alebo kto k nim má prístup a uľahčuje tak dodržiavanie nariadení o ochrane údajov. Ide o vyspelé riešenie zabezpečenia údajov navrhnuté s ohľadom na škálovateľnosť, ktoré spĺňa potreby malých a stredných firiem, ale aj veľkých podnikov.

Hlavné výhody tohto riešenia:
• Pokryje všetky potenciálne cesty úniku dát
• Identifikuje podozrivé zmeny a aktivity
• Poskytne prevenciu pred nákladnými škodami pri úniku dát