eWAY s.r.o.

eWAY s.r.o. logo

Ochrana dát a identity

Ochrana dát a identity Vám pomôže dodržiavať nariadenia o ochrane údajov, ako napríklad GDPR a to buď pomocou šifrovania dát alebo overovania prístupu. Vďaka šifrovaniu a overovaniu prístupu ochránite svoje firemné dáta rovnako ako osobné údaje. 
Šifrovanie dát
Vám zabezpečí ochranu pred neautorizovaným prístupom k Vaším obsahom pri strate či krádeži zariadenia alebo aj pri pôsobení malwarových útokov. Heslá už dnes nie sú dostatočnou ochranou – nedovoľte nikomu zneužiť Vaše citlivé údaje.
Ponúknuť môžeme úplné šifrovanie disku, šifrovanie súborov na USB či vymeniteľných diskoch, zašifrovanie e-mailu.
Ak potrebujete pomôcť s výberom vhodnej ochrany dát a identity, neváhajte sa na nás obrátiť.

šifrovanie dát: eset endpoint encryption

ESET Endpoint Encryption

Dokáže bezpečne zašifrovať obsah pevných diskov, vymeniteľných médií, súborov a e-mailov. Pre neoprávnené osoby budú nečitateľné a šifrovanie tak ochráni cenné firemné dáta a osobné údaje.
(Pre viac informácií kliknite sem.)

šifrovanie dát od kaspersky encryption

Kaspersky Encryption

Ochrana pred neautorizovaným prístupom k dátam pri strate či krádeži zariadenia alebo pôsobení malwaru kradnúceho dáta. Šifrovacia technológia spoločnosti Kaspersky chráni vaše cenné dáta pred náhodnou stratou, krádežou zariadenia a cielenými malwarovými útokmi. Táto integrovaná platforma kombinuje silné šifrovacie technológie so špičkovými technológiami ochrany koncových bodov a chráni tak dáta doma aj na cestách.
(Pre viac informácií kliknite sem.)