eWAY s.r.o.

eWAY s.r.o. logo
 • Kto sme

  Sme malá dynamická spoločnosť zaoberajúca sa kybernetickou bezpečnosťou, sídliaca v Žiline. Vznikli sme v roku 2014, no naše skúsenosti v obore siahajú už viac ako 20 rokov späť. V našom tíme máme certifikovaných expertov na rôzne riešenia IT bezpečnosti, od klasických antivírusov cez ochranu e-mailov až po vzdelávanie a tréning Vašich zamestnancov.

 • Čo robíme

  Naším cieľom je zákazníkom dodávať tie najkvalitnejšie riešenia kybernetickej ochrany, prispôsobené na mieru ich potrebám. Chceme ochrániť Vaše spoločnosti pred kybernetickými útokmi, stratou citlivých údajov či zneužívaním ich sietí a technológií.

 • Ako to robíme

  Poskytujeme komplexné poradenstvo, možnosti školení a implementáciu prvkov kybernetickej bezpečnosti a ich servis pre Vašu firmu na mieru. Vieme s Vami skonzultovať Vaše potreby a následne Vám poradiť tie najvhodnejšie riešenia. Spolupracujeme iba s kvalitnými a pravidelne oceňovanými partnermi, ktorí poskytujú overené špičkové riešenia ochrany.

 • Naša vízia

  Chceme dosiahnuť, aby sa čo najviac firiem začalo včas zaoberať možnosťami kybernetickej ochrany a zabránili tak možným útokom, ktoré vedú k strate či už finančnej alebo údajovej. Na Slovensku má dostatočnú ochranu len malé percento spoločností a len málo z nich vzdeláva svojich zamestnancov o tejto problematike. Našou víziou je zmeniť povedomie slovenských spoločností o problematikách kybernetickej bezpečnosti a pomôcť tak k celkovej IT zabezpečenosti krajiny.

Naše ocenenia:

proofpoint partner roku ocenenie
SMB Hero - Fortinet

V našej ponuke prvkov kybernetickej bezpečnosti nájdete: