eWAY s.r.o.

eWAY s.r.o. logo

Ochrana perimetra

Firewall: komplexná ochrana pred hrozbami v sieti a vyššia bezpečnosť pre všetkých počítačových užívateľov. Firewall je systém, ktorý blokuje alebo povoľuje sieťové prenosy na základe dynamických pravidiel, ktoré sú mu nastavené. Chráni tak Vašu sieť pred neoprávnenými zásahmi a útokmi.  Vo Vašej spoločnosti môže oddeliť vnútorný systém od verejnej siete internetu a zabezpečiť tak chránené prostredie pre Vašu prácu.
S výberom najvhodnejšieho firewallu pre Vašu spoločnosť Vám radi poradíme, preto nás neváhajte kontaktovať.

Firewall pre firmy - FortiGate NextGeneration Firewall

FortiGate Next-Generation Firewall

Zjednodušte integráciu a maximalizujte návratnosť investícií prostredníctvom vysoko výkonného sieťového bezpečnostného zariadenia Fortinet.
(kliknite pre viac informácií)

Sophos UTM

Prináša prevenciu pred hrozbami na bezkonkurenčnej úrovni. Umelá inteligencia zabudovaná v systéme Sophos Sandstorm využíva učiacu sa neurónovú sieť, pokročilú formu strojového učenia, ktorý nespolieha len na signatúry známeho malware ale rozpozná aj neznáme škodlivé kódy.
(kliknite pre viac informácií)

Firewall pre firmy - Sophos XGFirewall

Sophos XG Firewall

Špičková, komlexná ochrana novej generácie. Sophos XG Firewall odhaľuje skryté riziká, blokuje neznáme hrozby a automaticky reaguje na incidenty. Pomôže odhaliť a blokovať ransomware.  Spoločnosť Gartner zaradila tento produkt ako Magic Quadrant Leader a SC Media priznalo 5 hviezdičiek.
(kliknite pre viac informácií)

Spokojní zákazníci, ktorým prevádzkujeme firewallové riešenia:

ingeo-envilab logo

Ingeo-Envilab s.r.o.

nemocnica Prievidza logo

Nemocnica s poliklinikou Prievidza

miba car logo

Miba car s.r.o.

Urbanix logo

Urbanix s.r.o.