eWAY s.r.o.

eWAY s.r.o. logo

Sophos SafeGuard Encryption

ENCRYPTIONS SOPHOS

Šifrovanie dát pomocou SafeGuard Encryption

Sophos SafeGuard zašifruje obsah ihneď po jeho vytvorení. A pri každom šifrovaní si môžete vychutnať bezproblémovú bezpečnú spoluprácu. Synchronizované šifrovanie dát vás aktívne chráni neustálym overovaním používateľov, aplikácií a zabezpečenia integrity zariadenia pred tým, ako povolí prístup k šifrovaným dátam.


Full Disk Encryption
Poskytuje centrálne spravované šifrovanie disku pomocou technológií zabudovaných do operačných systémov – Windows BitLocker a Mac FileVault. Jednoducho spravujete kľúče a funkcie obnovy z centra správy SafeGuard. Ak chcete ešte zjednodušiť svoj pracovný postup, teraz môžete spravovať šifrovanie celého disku Windows a MacOS priamo v Sophos Central.

File Encryption
Šifrovanie jednotlivých súborov. Zostanú zašifrované dokonca aj vtedy, keď sú prenesené do zdieľanej zložky, vymeniteľnej USB karty alebo do cloudu.
Viac informácií na stránkach výrobcu (EN)

Výhody a vlastnosti riešenia

 • Ochrana dát pri strate zariadenia
  Zo SafeGuard Management Center môžete vzdialene spravovať a obnovovať kľúče pre šifrovanie Windows BitLocker a Mac FileVault .
 • Always-on encryption
  Ochrana vašich dát všade, bez ohľadu na to, či sú uložené na hard disku, prenosnom médiu, zdieľanej zložke na sieti alebo v cloude.
 • Podpora rôznych platforiem
  Prístup na zašifrovaný obsah je možný z rôznych prostredí a zariadení, či už s OS Windows, Mac, iOS, alebo Android.
 • Bezpečná výmena dát
  Ochrana pri externej aj internej výmene dát. Užívatelia môžu jednoducho vytvoriť súbory chránené heslom pre externú komunikáciu s užívateľmi, ktorí nemajú šifrovací SW.
 • Zašifrovanie celého disku
  Samostatný produkt Sophos Central Device Encryption umožňuje jednoducho spravovať Windows BitLocker a macOS FileVault a zašifrovať celý harddisk.
 • Ochrana v reálnom čase
  Inteligentná správa SafeGuard Enterprise ochráni pred neautorizovaným prístupom alebo neznámou aplikáciou. Umožňuje tiež zakázať kľúče z kompromitovaných systémov a zariadení prostredníctvom Sophos Endpoint Protection a Sophos Mobile Control.

 

 

V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať, telefonicky alebo e-mailom.