eWAY s.r.o.

eWAY s.r.o. logo

Proofpoint Email Protection


Pomôže vám zabezpečiť a kontrolovať prichádzajúce a odchádzajúce e-maily
prostredníctvom ľahko použiteľného cloudového riešenia. Zabezpečenie e-mailov od  Proofpoint Email Protection pomôže chrániť Vašich ľudí, dáta a dobré meno Vašej firmy pred dnešnými kybernetickými hrozbami, ako napríklad: spam, phishing, malware, hromadné e-maily. Produkt je založený na riešeniach e-mailového zabezpečenia ako je napr. šifrovanie,kontinuita, archivácia, sandboxing. Spoločnosť Frost & Sullivan už päť rokov v rade uznáva spoločnosť Proofpoint ako lídra na globálnom trhu s bezpečnosťou e-mailov.

Kľúčové výhody a vlastnosti:

  • Robustná antispamová a viacvrstvová antivírusová ochrana: presná, granulárna prevencia pred spamom a nežiaducimi správami
  • Pokročilá ochrana pred škodlivými URL adresami a prílohami 
  • Zabezpečenie citlivých údajov opúšťajúcich organizáciu
  • Inteligentné filtrovanie obsahu
  • Ochrana pred útokmi ktoré priamo neobsahujú malware, ako napríklad phishingové e-maily
  • Opätovné doručenie všetkých prichádzajúcich e-mailov, ktoré sa stratili alebo vymazali za posledných 30 dní
  • Núdzový inbox pre nepretržitú e-mailovú kontinuitu
  • Technológia skenovania obrázkov na odstránenie nepovoleného obsahu
  • Reporty: rýchle a jednoduché generovanie výstupov a vyhľadávanie

Viacvrstvová ochrana

Využíva špičkové zabezpečenie a technológie detekcie hrozieb umožňujúce antivírusovým nástrojom poskytovať bezkonkurenčnú ochranu pred vírusmi a inými e-mailovými hrozbami. Všetky správy sú dôsledne skenované sofistikovanými modulmi pracujúcimi s najvyššou presnosťou, výkonom a efektívnosťou. Pre zvýšenú ochranu sa môžete spoľahnúť na heuristickú technológiu skenovania, ktorá odhaľuje aj neznáme e-mailové hrozby.

Pokročilá ochrana pred hrozbami

Väčšina kybernetických útokov sa zameriava na ľudí - lákajú ich, aby klikli na URL odkaz v e-maile alebo otvorili prílohu (tzv. phishingové e-maily). Proofpoint využíva pokročilú silu Targeted Attack Protection, špičkové riešenie e-mailovej analýzy na ochranu vašich ľudí. Táto jedinečná technológia poskytuje analýzu adries URL, ochranu príloh a umožňuje karanténu príloh pomocou Sandboxu.

Núdzový inbox

Pri výpadku vášho poštového serveru možno budete zvládať niekoľko minút bez e-mailu. Ale čo pár hodín alebo dní? Ako udržať fungovanie svojho e-mailu v prípade výpadku služieb? Zabezpečenie hladkej prevádzky firemného e-mailu je bezpochyby zásadné. Proofpoint núdzová schránka Vám okamžite načíta stratené alebo odstránené e-maily za posledných 30 dní a pomáha udržiavať Vaše podnikanie v chode.

Úsporné riešenie

Keďže ide o cloudové riešenie, nie je potrebné inštalovať žiadny hardvér ani softvér a ani sa nemusíte starať o aktualizácie. Filtrovaním elektronickej pošty na internetovej úrovni skôr, ako sa dostane do vašej siete, Vám umožňuje ušetriť značné množstvo administratívnych úloh, dát a času, ktorý by ste minuli na prácach u koncových používateľov. Zároveň ušetríte výpočtovú kapacitu a miesto na serveroch.  Administrátori sa môžu jednoducho prihlásiť do online konzoly a spravovať všetkých používateľov a nastavenia účtov z jedinej zabezpečenej platformy.

Prevencia straty dát a filtrovanie

Pomôže Vám dodržiavať vysokú úroveň zabezpečenia svojej komunikácie. Odchádzajúce citlivé informácie môžete automaticky identifikovať a zabezpečiť, patria sem napr.: PII, PHI, finančné informácie, podmienky GDPR a iné. Okrem toho riešenie zahŕňa i výkonný a prispôsobiteľný nástroj na tvorbu pravidiel. Ten Vám umožní správu e-mailov podľa obsahu a podľa udalostí. Vašim používateľom dáva kontrolu nad tým, kam sa ich správy odosielajú a ako majú byť filtrované, v závislosti od zadaných pravidiel.

Automatické šifrovanie e-mailov

Zabezpečenie e-mailov, ktoré obsahujú citlivé údaje by malo byť jednou z najvyšších priorít. Ako viete, strata dôverných firemných údajov môže mať za následok pokuty, zlé meno a stratu dôvery zákazníkov. Proofpoint ponúka automatické šifrovanie e-mailov ktoré vás chráni pred rizikom straty údajov.

 

V prípade záujmu o bližšie informácie alebo testovaciu verziu nás neváhajte kontaktovať, prípadne zanechajte svoj e-mail a my Vás oslovíme čo najskôr: