eWAY s.r.o.

eWAY s.r.o. logo

KnowBe4 - tréning v oblasti kybernetickej bezpečnosti

KnowBe4 Logo partner

KnowBe4 je jedna z najväčších svetových online platforiem na školenie zamestnancov v oblasti kybernetickej bezpečnosti. Ponúkne Vám simulované phishing, vishing alebo USB útoky a tiež krátke vzdelávacie moduly a videá na rôzny témy kybernetickej bezpečnosti ako napr. bezpečnosť hesiel, malvéry, e-mailová bezpečnosť a mnoho iných.

V roku 2022 sa KnowBe4 stal lídrom v The Forrester Wave™: Security Awareness and Training Solutions, Q1 2022.

KnowBe4 má používateľsky veľmi prívetivé prostredie. To Vám umožní pomerne jednoducho vykonávať simulované phishingové útoky či používať tisíce šablón a veľkú knižnicu interaktívnych modulov, videí, hier, plagátov. Platforma Vám umožní vykonávať automatizované tréningové kampane s naplánovanými upomienkovými e-mailami. Menšie množstvo modulov aj videí je lokalizovaných do slovenského jazyka a lokalizovaný obsah postupne pribúda. Výsledné reportové správy sú potom tvorené z výsledkov phishingových kampaní a školení.

Tréning kybernetickej bezpečnosti od KnowBe4 sa špecializuje na to, aby Vaši zamestnanci rozumeli mechanizmom spamu, phishingu, spear phishingu, vishingu, malvéru, ransomvéru a sociálneho inžinierstva a mohli tieto znalosti uplatniť vo svojej každodennej práci.

Platformu si môžete intuitívne spravovať sami alebo využiť možnosť manažovaných služieb od eWAY prostredníctvom našich certifikovaných zamestnancov a nezaťažovať tak svoje IT oddelenie a zamestnancov.

Vzdelávajte svojich užívateľov o bezpečnostných témach

Obsiahla knižnica tréningových materiálov vo všemožných témach kybernetickej bezpečnosti, v ktorej nájdete interaktívne moduly, videá hry, plagáty aj newslettre pre Vašich užívateľov.

Testuje užívateľov cez phishingové simulácie

Tisícky predlôh phishingových e-mailov z neobmedzeným používaním alebo komunitné phishingové predlohy vytvorené na základe aktuálnych reálnych phishingoých kampaní. Využite predpripravené šablóny alebo si vytvorte vlastné.

Sledujte výsledky svojich užívateľov

Prehľadné reporty, zobrazujúce štatistiky a grafy pre školenia o bezpečnosti a phishing, pripravené pre Váš manažment. Ukážte skvelú návratnosť investícií v podobe zlepšovania výsledkov!

V prípade záujmu  cenovú ponuku, viac informácií alebo živú ukážku produktu nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo e-mailom, prípadne použite kontaktný formulár nižšie: