eWAY s.r.o.

eWAY s.r.o. logo

Firewall Security System Sophos XG

Firewall pre firmy - Sophos XGFirewall

Špičková, komplexná ochrana novej generácie. Sophos XG Firewall odhaľuje skryté riziká, blokuje neznáme hrozby a automaticky reaguje na incidenty. Pomôže odhaliť a blokovať ransomware. Viac informácií na stránkach výrobcu (EN) 
Vynikajúce hodnotenie od spoločnosti NSS Lab stiahnete tu. Spoločnosť Gartner zaradila produkt ako Magic Quadrant Leader a SC Media priznalo 5 hviezdičiek.

Vlastnosti riešenia a výhody Firewall Security System Sophos XG oproti konkurencii :

Sophos XG Firewall poskytuje všetky najnovšie pokročilé funkcie a technológie, ktoré potrebujete na ochranu siete pred ransomware a pokročilými hrozbami. Obsahuje IPS, Advanced Threat Protection, Cloud Sandbox, Dual AV, kontrolu webových aplikácií, ochranu e-mailov a bránu Firewall pre webové aplikácie. Je jednoduché nastaviť ho a spravovať.

Synchronized Security

Ako prvý prináša Sophos XG synchronizovanú bezpečnosť, ktorá prepája vaše koncové body a bránu firewall a umožňuje jedinečné pochopenie a koordináciu Vašej bezpečnosti. technológia Heartbeat ™ monitoruje stav koncového bodu a umožňuje firewall okamžite identifikovať a reagovať na kompromitovaný systém vo vašej sieti. Brána firewall môže izolovať systémy dovtedy, kým nebudú hrozby preskúmané a škodlivý SW odstránený.

Firewall, ktorý rozmýšľa ako Vy

Preddefinované šablóny pravidiel umožňujú chrániť bežné aplikácie ako Microsoft Exchange alebo SharePoint. Stačí ich vybrať zo zoznamu, poskytnúť niektoré základné informácie a šablóna sa postará o zvyšok. Nastavuje všetky pravidlá vstupu a výstupu firewallu a zabezpečenie nastavenia pre vás automaticky.

Flexibilné nasadenie, bez kompromisov

Na rozdiel od našich konkurentov, či zvolíte hardvérové alebo softvérové riešnie, vo virtuálnom prostredí alebo Microsoft Azure, nerobíme kompromis – každá funkcia je k dispozícii pre každý model a implementáciu.

Vlastnosti a jednotlivé prídavné moduly firewall Sophos XG:

Kybernetický zločinci neustále menia svoje útočné metódy, aby sa vyhli detekcii. V dnešnej dobe sú úplne bežné malware “zero day” a sú neustále sofistikovanejšie, zákernejšie a cielenejšie ako predchádzajúce. Vďaka tomu je tradičná detekcia založená na podpisoch/signatúrach zastaralá. Potrebujeme viacvrstvovú ochranu naprieč niekoľkými vektormi, z ktorých každý používa behaviorálnu analýzu, hlboké učenie a ďalšie techniky “budúcej” generácie k zaisteniu odpovedajúcej ochrany. Existuje sedem kľúčových technologií, ktoré váš perimeter siete vyžaduje pre zabezpečenie obrany proti moderným hrozbám.

Advanced Threat Protection

Detekcia škodlivej komunikácie, botnetov, APT, “command and control (C&C) callhome”

Identifikácia a izolácia ohrozených systémov

Okamžitá identifikácia nielen infikovaného hostiteľa, ale aj užívateľa. Automatické blokovanie a izolácia napadnutých systémov

Intrusion Prevention

IPS novej generácie je schopné identifikovať pokročilé vzorce útokov v sieťovej prevádzke, hackerské útoky a malware pohybujúci sa laterálne naprieč segmentami vašej siete

Sandboxing

dokáže zachytiť najnovší malware a pokročilé hrozby, ako napríklad botnety skôr, ako sa vytvorí komunikácia na vaše počítače. Ponúka pokročilé karantény s najnovjšími technológiami, ako je hlboké učenie, detekcie zneužitia, ransomware detekcie, analýza chovania, aktivity v sieti a využitie pameti

Web Protection

Účinná ochrana zabráni najnovjším webovým hrozbám ako kryptojacking a vytváraniu botnetov vo vašej sieti. Firewall má duálne antivirové nástroje a webovú ochranu založenú na chovaní, ktoré simulujú JavaScript-ový kód a odhalia zámer a chovanie pred tým, ako je predaný do užívateľského prehliadača.

Email Protection

E-mail zostává jedným z hlavných vektorov útokov, aj s využitím sociálneho inžinierstva. Preto ponúka špičkovú anti-spamovú a anti-phishingovú technológiu detekujúcu najnovší malware obsiahnuty v e-mailoch a ich prílohách

Web Application Firewall

Zabezpečuje webové aplikácie, ktorým poskytuje reverzné proxy, offload autentizáciu a chráni systémy pred hackerskými útokmi.

 

V prípade záujmu o tento produkt alebo bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať!