eWAY s.r.o.

eWAY s.r.o. logo

Firewall security system Sophos UTM

Sophos UTM prináša prevenciu pred hrozbami na bezkonkurenčnej úrovni. Umelá inteligencia zabudovaná vo firewall systéme Sophos Sandstorm využíva učiacu sa neurónovú sieť, pokročilú formu strojového učenia, ktorý nespolieha len na signatúry známeho malware ale rozpozná aj neznáme škodlivé kódy.
Verzia Sophos UTM 9.4 je jeden z prvých produktov spoločnosti Sophos, ktorý ponúka “next-generation” technológiu sandboxing-u.
Viac informácií na stránkach výrobcu (EN)

Výhody a vlastnosti Firewall Sophos UTM riešenia

ALL-IN-ONE PROTECTION. Sophos UTM vám ponúka najmodernejšiu firewall ochranu vašej siete. Prináša funkcie, ktoré inde nezískate – zahrňuje mobily, web, ochranu kponcových bodov, zabezpečenie emailov a DLP.

 • OCHRANA SIETE
  Kompletná ochrana, ktorú potrebujete na zastavenie sofistikovaných útokov a pokročilých hrozieb. Pre tých, ktorým dôverujete umožní bezpečný prístup k sieti.
 • OCHRANA WI-FI
  Nastavte, spravujte a zabezpečte bezdrôtové siete v priebehu niekoľkých minút pomocou zabudovaného bezdrôtového ovládača UTM, ktorý pracuje s celým radom bezdrôtových prístupových bodov.
 • OCHRANA WEBu
  Komplexná ochrana pred najnovšími webovými hrozbami a výkonnými nástrojmi zabezpečuje, že vaši pripojení užívatelia sú ochránení.
 • OCHRANA MAILu
  Úplná ochrana proti spamu, phishingu a stratám údajov prostredníctvom SMTP a POP s našou jedinečnou ochranou typu all-in-one, ktorá spája šifrovanie e-mailov založenú na politike s DLP a antispamom.
 • OCHRANA WEB SERVERA
  Zabezpečte svoje webové servery a aplikácie Microsoft Enterprise Applications pred pokusmi o hacking a zároveň zabezpečte bezpečný prístup k externým používateľom s reverznou autentifikáciou proxy.
 • SANDSTORM SANDBOXING
  Sandstorm poskytuje úplne novú úroveň cielenej ochrany útoku, viditeľnosti a analýzy. Dokáže rýchlo a presne identifikovať pokročilé hrozby pred vstupom do vašej siete.

 

 

V prípade záujmu o tento produkt alebo bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať!