eWAY s.r.o.

eWAY s.r.o. logo
cybeready logo

CybeReady: Automatizované školenie o kybernetickej bezpečnosti

CybeReady je automatizovaná školiaca platforma kybernetickej bezpečnosti. Ide o automatizované riešenie, ktoré vyžaduje minimum námahy zo strany administrátorov  a odbremení tak Vaše IT oddelenie.

Riešenie je lokalizované do 38 jazykov, vrátane slovenčiny aj češtiny.  Na platforme môžete definovať rôzne stupne obtiažnosti, upravovať obsah podľa potrieb jednotlivých skupín zamestnancov a následne sledovať výsledky v pokročilých real-time analytických reportoch.

Platforma CybeReady, ktorú vytvorili experti na kybernetickú bezpečnosť, kombinuje dátovú analýzu s pokročilou automatizáciou a umožňuje spoločnostiam spustiť jednoduché a úspešné školenie bez zaťaženia IT tímov.

Školiaca platforma CybeReady ponúka:

Simulácie phishingu

Nepretržité simulácie phishingu vycvičia zamestnancov, aby dokázali zistiť a vyhnúť sa phishingovým útokom. Obsah sa automaticky upravuje na základe krajiny a oblasti práce zamestnancov. Obsahuje množstvo predpripravených šablón, ktoré sa dajú editovať. Výsledkom je efektívne stabilné zlepšovanie správania sa zamestnancov.

Povedomie o bezpečnosti

Krátke útržkové informácie a kvízy o povedomí o kybernetickej bezpečnosti sa budú zasielať do e-mailov Vašich zamestnancov. Informačné e-maily sú krátke a neobťažujúce, Vašim zamestnancom nebudú príťažou. Školenie zahŕňa témy ako: bezpečnosť hesiel, používanie webu, fyzická bezpečnosť, bezpečnosť mobilných zariadení, sociálne siete a iné.

Školenie o dodržiavaní pravidiel

AuditReady je doplnok k autonómnej školiacej platforme, ktorý vám s ľahkosťou pomôže dosiahnuť a udržať dodržiavanie pravidiel kybernetickej bezpečnosti vo firme. Automaticky posiela povinný bezpečnostný obsah zamestnancom a sleduje či školenie absolvujú a generuje reporty.

Máte záujem o bezplatnú ukážku platformy? Zanechajte nám, prosím, Váš e-mailový kontakt a my sa Vám čoskoro ozveme:


V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás neváhajte obrátiť a kontaktujte nás.